Gadu-Gadu zmienia się w GG

Już nie Gadu-Gadu tylko po prostu GG, do tego odświeżone logo – to przedsmak nowej wersji popularnego komunikatora, którego wersję testową zobaczymy już w lutym.

Jak zmieniało się logo na przestrzeni lat przedstawia poniższa grafika.

Gadu-Gadu zmienia się w GG 1

Popularny zwrot „Gadu-Gadu” pewnie długo nie zniknie i wcale nie chcemy się z nim żegnać – dodaje Jarek Rybus, PR Manager GG. Nadal gadu-gadu to synonim komunikatora, określenie potocznej pogadanki, rozmowy między znajomymi. Gadu-Gadu to też nazwa portalu. Z pewnością jednak w zakresie nowej zintegrowanej platformy chcemy posługiwać się krótkim, czytelnym GG. Po prostu.

O nowej wersji komunikatora pisaliśmy kilka dni temu, według zapewnień ma być prostszy w obsłudze i bardziej przyjazny. Pojawi się również w wersji na system OS X.

Obecnie z GG korzysta ok. 6 milionów użytkowników miesięcznie.

 

 

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry