Gadu-Gadu zmienia się w GG

Opublikowano: 2 lutego 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Już nie Gadu-Gadu tylko po prostu GG, do tego odświeżone logo – to przedsmak nowej wersji popularnego komunikatora, którego wersję testową zobaczymy już w lutym.

Jak zmieniało się logo na przestrzeni lat przedstawia poniższa grafika.

Gadu-Gadu zmienia się w GG 1

Popularny zwrot „Gadu-Gadu” pewnie długo nie zniknie i wcale nie chcemy się z nim żegnać – dodaje Jarek Rybus, PR Manager GG. Nadal gadu-gadu to synonim komunikatora, określenie potocznej pogadanki, rozmowy między znajomymi. Gadu-Gadu to też nazwa portalu. Z pewnością jednak w zakresie nowej zintegrowanej platformy chcemy posługiwać się krótkim, czytelnym GG. Po prostu.

O nowej wersji komunikatora pisaliśmy kilka dni temu, według zapewnień ma być prostszy w obsłudze i bardziej przyjazny. Pojawi się również w wersji na system OS X.

Obecnie z GG korzysta ok. 6 milionów użytkowników miesięcznie.

 

 

Sylwester KozakGadu-Gadu zmienia się w GG

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.