Game Engine F.E.A.R. 2

W dniu premiery gry F.E.A.R. 2 Project Origin, 13 lutego 2009, firma YAMO, właściciel marki Reactor, wypuści na rynek najnowszą maszynę dla graczy z serii Game Engine. Założeniem twórców było nawiązanie do sequela kultowej gry F.E.A.R. z 2005 roku.

Game Engine F.E.A.R. 2 został stworzony po to, by fanatycy gier typu FPS (First Person Shooter) mogli w pełni delektować się efektami wizualnymi. Procesor AMD Phenom X3 8450, karta graficzna ATi Radeon HD 4850 1GB oraz pamięć DDR2 GeIL 2GB 800MHz pozwolą sprawnie przedrzeć się przez horror, który opanował ulice Auburn.
wizual-1
Klimat tytułu to elementy typowej strzelanki, połączone z konwencją azjatyckich horrorów. Prawdziwą gratką dla fanów jest zatem mroczny wizual na obudowie, w pełni odzwierciedlający nastrój rozgrywki.

Do każdego komputera dołączona będzie gra F.E.A.R. 2 Project Origin. Zestawy objęte będą 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door i dostępne będą w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl, w cenie 2639 PLN brutto.

www.reactor.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry