Gazeta.pl partnerem konkursu na Społeczność Roku

Portal Gazeta.pl został partnerem konkursu na Nową Społeczność Roku, w którym walka toczy się o tytuł najciekawszej społeczności w Internecie.

Konkurs na Nową Społeczność Roku skierowany jest do osób, które za pomocą Internetu chcą rozwijać swoje zainteresowania i nawiązywać kontakty z osobami dzielącymi wspólne pasje. Organizatorzy zapewniają niezbędne narzędzia do tworzenia i personalizowania serwisu społecznościowego – wszystko czego potrzebują uczestnicy to konto e-mail i podstawowa znajomość internetu.

„Do konkursu na Nową Społeczność Roku przystępuje coraz więcej ciekawych społeczności. Ich obecność i charakter potwierdza, że trafiamy do osób z pomysłami i pasją – cieszymy się zatem, że Gazeta.pl postanowiła wesprzeć naszą inicjatywę” – mówi Jakub Górnicki, szef mixxt.pl, jeden z pomysłodawców konkursu –  „Pomysł konkursu zrodził się z przekonania, że mniejsze społeczności powstające na skutek wspólnych zainteresowań czy problemów, są znacznie ciekawsze i posiadają więcej realnych cech społeczności, niż popularne w mediach, komercyjne serwisy”.

W jury, które wybierze najciekawszą społeczność, oprócz przedstawicieli organizatorów i partnerów zasiądą: sławny podróżnik i reporter Jacek Pałkiewicz, zastępczyni redaktor naczelnej polskiej edycji miesięcznika Elle, Monika Stukonis, zdobywca Paszportu Polityki, pisarz i reżyser Sławomir Shuty oraz jeden z czołowych polskich blogerów, Maciej Budzich (mediafun).

W walce o zwycięstwo w konkursie, pod uwagę brane będą zarówno liczne, spektakularne grupy, jak i małe, lokalne społeczności zajmujące się codziennymi sprawami. Jury wybierze najbardziej kreatywne i najdynamiczniej rozwijające się społeczności utworzone w serwisie mixxt.pl – współorganizatora konkursu. Uczestnicy konkursu uzyskają dostęp do całej palety narzędzi, dzięki którym będą mogli dostosować, uatrakcyjnić i promować swoją społeczność, zapraszając nowych członków, dzieląc się z nimi zdjęciami, muzyką i filmami, a także organizować ankiety i prowadzić forum.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top