Genesys otrzymał certyfikat SAP dla Gplus Adapter

Genesys Telecommunications Laboratories, Inc., spółka zależna firmy Alcatel, otrzymała certyfikat SAP dla Gplus Adapter od mySAP™ CRM (mySAP™ Customer Relationships Management). Dokument ten otwiera kolejny rozdział we współpracy dwóch firm, która opiera się na istniejących certyfikowanych integracjach SAP R/3 oraz mySAP CRM.

Integracja oprogramowania mySAP CRM i Genesys umożliwia szybszą i efektywniejszą obsługę klientów. Możliwe jest to dzięki wdrożeniu połączonych aplikacji CRM i call center. Genesys jest jedną z pierwszych firm, które proponują nawiązanie kontaktu z klientem za pomocą bezpośredniego wykorzystania produktu opartego na sieci www. Stało się to możliwe dzięki zintegrowaniu oprogramowania zapewniającego komunikację telefoniczną, emaliową oraz przez www z mySAP CRM.

Genesys przeszedł rygorystyczny proces przyznawania certyfikatów, co zapewni wysoką jakość integracji oraz zadowolenie klientów. Otrzymując certyfikat SAP, Genesys stał się jedynym dostawcą oprogramowania contact center zapewniającym certyfikowane rozwiązania integracyjne dla mySAP.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Genesys spełnił nasze oczekiwania”, powiedział Rainer Zinow, wiceprezes mySAP CRM, SAP AG. „Współpraca z Genesys z pewnością zagwarantuje wartość dodaną naszym klientom, którzy wymagają zapewnienia rozwiązań contact center opartych na dwustronnej komunikacji i popartych jakością dwóch rynkowych liderów, w tym mySAP CRM.”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top