Giełda Pracy w SerwisKariery.pl

Opublikowano: 20 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wortal SerwisKariery.pl uruchomił darmową giełdę pracy. Ogłoszenia można zamieszczać w dwóch sekcjach: Szukający Pracy oraz Pracodawcy.

Internauta zainteresowany opublikowaniem swojego ogłoszenia lub oferty może skorzystać z prostego formularza zgłoszeniowego. Każda wiadomość będzie wyświetlana na stronach SerwisKariery.pl przez tydzień od daty jego publikacji.

„Decyzja o uruchomieniu giełdy pracy nie oznacza, że wortal zmienia swój wizerunek i staje się serwisem rekrutacyjnym czy ogłoszeniowym” – mówi Łukasz Łata, założyciel SerwisKariery.pl. „Jesteśmy i będziemy przede wszystkim serwisem informacyjno-doradczym, a możliwość dodawania ogłoszeń to uzupełnienie naszej oferty” – dodaje.

Jeśli giełda pracy będzie się cieszyła powodzeniem planowane jest jej rozszerzenie o podział regionalny oraz branżowy.

http://www.serwiskariery.pl

Sylwester KozakGiełda Pracy w SerwisKariery.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.