„Giercownia Leona” pobrana 10 tys. razy

Opublikowano: 19 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

„Giercownia Leona”, zestaw gier dla dzieci przygotowany przez STETTINER ID&STORY wykorzystujący elementy Augmented Reality dla firmy Hortex, została pobrana na smartfony blisko 10 tys. razy.

Giercownia Leona (1)

Głównymi czynnikami, które sprawiły, że postanowiliśmy zainicjować tego typu projekt, była możliwość zastosowania oryginalnej i efektownej technologii oraz bezpośrednie powiązanie ze sprzedawanym produktem (soki Leon w kartoniku). Nieszablonowa, niespotykana wcześniej na polskim rynku realizacja o wiele bardziej wyróżnia się na tle innych akcji, często powielających utarte schematy. Liczba pobrań sięgająca 10 tys. udowadnia, że był to właściwy kierunek – podsumował Mikołaj Szelc, Brand Manager Hortex.

Giercownia Leona (2)Wszystkie wchodzące w skład zestawu gry zostały przygotowane z wykorzystaniem technologii Vuforia firmy Qualcomm, która umożliwia połączenie markerów na produktach z aplikacjami mobilnymi.

Gry można pobrać bezpłatnie z App Store oraz Google Play.

Sylwester Kozak„Giercownia Leona” pobrana 10 tys. razy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.