Gigabajtowe pakiety w OGICOM

20 razy więcej przestrzeni na strony WWW, bazy danych i konta e-mail – to najkrótsza charakterystyka nowych pakietów hostingowych zaoferowanych przez firmę OGICOM, jednego z największych na polskim rynku dostawcę kompleksowych usług internetowych dla biznesu.

W nowej ofercie OGICOM znalazło się 5 nowych pakietów hostingowych: START, PROFIT, EXPERT, POWER i MAX. Każdy z tych pakietów został dopasowany do poszczególnych etapów rozwoju firm w Internecie. Dla przedsiębiorstw, które stawiają pierwsze kroki w sieci przeznaczony jest pakiet BIZNES START, gdzie w bardzo atrakcyjnej cenie klient otrzymuje 1 GB przestrzeni na swoje konta, stronę WWW, bazę danych oraz 24 GB/ rok transferu. Dla najbardziej wymagających przeznaczony jest pakiet BIZNES MAX – oferujący 10 GB przestrzeni na serwerze wirtualnym i 240 GB/ rok transferu, bez ograniczeń co do ilości kont e-mail i baz danych.

‘Stawiamy na kompleksowe rozwiązania w gwarantowanej jakości, a także na indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Stąd każdy z klientów OGICOM może również liczyć na bezpłatne doradztwo naszych konsultantów w zakresie optymalnego doboru usług i ich najefektywniejszego wykorzystania. To rozwiązanie szczególnie korzystne dla firm, które od dostawcy usług hostingowych oczekują czegoś więcej niż tylko pomocy w sprawach technicznych’ – powiedział Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu OGICOM Sp. z o.o.

http://www.OGICOM.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry