GoldenSubmarine razem z widzialni.pl

Agencja interaktywna GoldenSubmarine i widzialni.pl podpisały porozumienie o stałej współpracy. Dzięki tej umowie oferta GoldenSubmarine wzbogaca się o zaawansowane rozwiązania w marketingu w wyszukiwarkach (SEM) – działania z zakresu SEO (pozycjonowanie) oraz PPC (linków sponsorowanych).

Porozumienie jest efektem wcześniejszej udanej współpracy projektowej dla takich klientów, jak WSiP oraz Skoda Auto Polska. Realizując strategię 360interactive, konsekwentnie budujemy kompetencje we wszystkich obszarach marketingu interaktywnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników współpracy z widzialni.pl, stąd nasza decyzja o zacieśnieniu współpracy. Klienci dostrzegają zmianę w modelu komunikacji klient – konsument, spowodowaną tym, że podstawowym narzędziem, po które sięgają użytkownicy internetu, jest wyszukiwarka. Zdają sobie sprawę z tego, że dobre miejsce w wynikach wyszukiwania wymiernie przekłada się na ich wyniki finansowe. – twierdzi Grzegorz Krzemień, wiceprezes agencji interaktywnej GoldenSubmarine.

Agencja widzialni.pl od 2006 roku znajduje się wśród czołowych agencji SEM (Search Engine Marketing) w Polsce. Ponad 4-letnie doświadczenie zaowocowało bogatym portfelem kilkuset zadowolonych Klientów. Firma widzialni.pl jest laureatem (II miejsce) ogólnoświatowego konkursu SEO, została również uznana w 2008 r. za jedną z najlepszych firm w Polsce zajmujących się pozycjonowaniem (Magazyn INTERNET 4/2008).

Znaczny rozwój polskiej branży SEM w ostatnich latach pozwolił na bardzo dynamiczny wzrost firmy widzialni.pl .W samym 2009 roku zwiększyliśmy zatrudnienie o 10 osób, a przychody firmy wzrosły kilkukrotnie. Warto stawiać na stabilnych partnerów biznesowych, dlatego cieszy nas fakt, że agencja GoldenSubmarine przekonała się o naszej rzetelności oraz doświadczeniu i obdarzyła nas zaufaniem. Dzięki wspólnie realizowanym projektom, obie agencje mogą poszerzać swoją wiedzę, dzieląc się doświadczeniami oraz pomysłami. – mówi Mateusz Zyguła, właściciel widzialni.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top