Google będzie bezpośrednio sprzedawać swój tablet?

Eric Schmidt, szef Google, już w ubiegłym roku zapowiedział, że jego firma ma zamiar sprzedawać własny tablet z Androidem. Według najnowszych doniesień, urządzenie pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Google będzie bezpośrednio sprzedawać swój tablet? 1Jak donosi WSJ, Google współpracować ma z Asusem i Samsungiem – technologicznymi partnerami udostępnienia tabletu. Urządzenie ma posiadać logo giganta z Mountain View.

Kiedy spodziewać można się tabletu w sprzedaży? Pojawić ma się w późniejszym okresie tego roku. Bardzo możliwe, że przy okazji konferencji Google I/O, która zaplanowana jest na czerwiec. Będzie to także okazja do zaprezentowania piątej wersji Androida o nazwie Jelly Bean.

Co ciekawe, Google zamierza sprzedawać urządzenie bezpośrednio. W tym celu uruchomić ma sklep online. Możliwe także, że będzie dopłacać do urządzania by mogło rywalizować ceną z tabletem firmy Amazon. Czy uda się jednak stworzyć produkt z sukcesem konkurujący z iPadem firmy Apple, którego najnowsza odsłona sprzedaje się świetnie?

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry