Google Pay: nowość w ofercie portalu Cinkciarz.pl

Opublikowano: 10 października 2018. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis Cinkciarz.pl poinformował, że krajowe i międzynarodowe przekazy pieniężne do 30 europejskich krajów można już opłacać za pomocą usługi Google Pay.

Google Pay: nowość w ofercie portalu Cinkciarz.pl 1Aby skorzystać z nowego narzędzia, wystarczy wskazać odbiorcę, walutę oraz kwotę, a następnie wybrać Google Pay jako metodę płatności. Portal umożliwia opłacanie przekazów pieniężnych także kartami debetowymi i kredytowymi, z portfela walutowego oraz z rachunku bankowego. Serwis obsługuje także Apple Pay.

Przekazy pieniężne to jedna z kilku udostępnianych w portalu usług finansowych. Klienci mogą także wymieniać 26 walut, płacić za zakupy online oraz realizować transakcje na rynku Forex.

Dawid ZarazińskiGoogle Pay: nowość w ofercie portalu Cinkciarz.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.