Gratisowa reklama do hostingu w INTERIA.PL

Opublikowano: 16 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

INTERIA.PL przygotowała specjalną ofertę dla osób posiadających własną stronę internetową lub planujących jej utworzenie. Każdy, kto do 8 lipca br. założy i opłaci pakiet hostingowy w należącej do portalu platformie STREFA.PL, otrzyma pulę punktów na reklamę swojej witryny w wyszukiwarce www.google.interia.pl.

Promocja dotyczy wszystkich pakietów hostingowych aktywnych w okresie promocji. Właściciele zarówno świeżo założonych, jak i istniejących wcześniej, opłaconych pakietów, dostaną 40 punktów (równowartość 40 zł) na reklamę swoich stron WWW w boksach przy wyszukiwarce.

Punkty zasilą konta uczestników promocji automatycznie, w momencie rejestracji na stronie serwisu Boksy (http://boksy.interia.pl/) przy użyciu adresu e-mail administratora pakietu. Punkty przyznawane są do wykorzystania w dowolnym czasie.

Promocja nie obejmuje pakietów hostingowych znajdujących się w okresie testowym. Ich posiadacze mogą zarejestrować się w serwisie Boksy, ale promocyjną pulę punktów otrzymają dopiero po opłaceniu i aktywowaniu pakietu.

Boksy to nowa usługa w INTERIA.PL, umożliwiająca promocję strony WWW poprzez wyszukiwarkę portalu. Boks ma postać pola reklamowego, które wyświetla się potencjalnym klientom obok wyników wyszukiwania. Wystarczy, że wpiszą oni do wyszukiwarki zapytanie z jednym ze zdefiniowanych przez właściciela boksu słów lub fraz kluczowych. Założenie 'boksowej' kampanii trwa kilka minut i jest bezpłatne, podobnie jak późniejsze zarządzanie nią i edytowanie słów kluczowych czy tekstu reklamowego.

Serwis STREFA.PL jest skierowany do właścicieli małych i średnich firm, szukających profesjonalnego wsparcia w internetowej promocji swojej oferty. Umożliwia stworzenie firmowej witryny w pożądanej domenie wraz z zestawem kont e-mail. Oprócz hostingu, serwis oferuje możliwość rejestracji polskich i globalnych domen internetowych, korzystania z użytecznych narzędzi online (np.: z bazy prawnej, giełdy ofert czy sklepu z programami księgowymi) oraz dostęp do aktualnych informacji gospodarczych.

http://www.strefa.pl

Sylwester KozakGratisowa reklama do hostingu w INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.