Gratisowy Grajek na SuperSMS.pl

Opublikowano: 12 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

SuperSMS.pl jako pierwszy wortal mobilny w Polsce zaoferował usługę Grajek, czyli możliwość bezpłatnego odsłuchania dzwonka bezpośrednio na telefonie komórkowym. Dodatkowo do Świąt Bożego Narodzenia będzie można pobierać z wortalu bezpłatnie aplikacje: Morse, Biorytm oraz Konwerter Temperatur.

Grajek to aplikacja oparta na platformie Java (J2ME) firmy Sun Microsystems. Przeznaczona jest dla użytkowników telefonów Nokia 6310i umożliwiając im przeglądanie i odtwarzanie za pomocą telefonu dzwonków znajdujących się w serwisie SuperSMS.pl oraz uzyskanie informacji o sposobie, w jaki wybrany dzwonek może zostać pobrany lub przesłany innemu użytkownikowi sieci GSM.

Aby pobrać aplikację do telefonu Nokia 6310i wystarczy połączyć się za pomocą przegladarki WAP z adresem http://superwap.pl/ i w sekcji „Java” wybrać stosowny link. Oprogramowanie jest udostepniane bezpłatnie, podobnie jak pobieranie testowania dźwięków bez ich zapisywania. Klienci płacą dopiero po zamówieniu dzwonka, wysyłając SMS z odpowiednim numerem.

„Rozwijając swoją działalność na rynku B2B, nie zapominamy o użytkownikach SuperSMS.pl , dla których udostępniamy kolejne ciekawe rozwiązania zapewniające nowe formy rozrywki. Pragniemy, tak jak w przypadku, Grajka zaskakiwać użytkowników telefonów komórkowych i dostarczać jako pierwsi nowe rozwiązania” – stwierdza Tomasz Długiewicz, prezes One-2-One.

Dodatkowo do Świąt Bożego Narodzenia SuperSMS oferuje możliwość bezpłatnego pobrania za pomocą serwisu WAPowego aplikacji: Morse, Biorytm oraz Konwerter temperatur. Pierwsza z aplikacji to translator tekstu do alfabetu Morse’a w postaci dźwięków, sygnałów świetlnych i wibracji. Można go stosować wyłącznie w telefonach NOKIA 6310i. Biorytm dostarcza informacji na temat indywidualnego zegaru biologicznego w sferze psychofizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Konwerter temperatur zapewnia możliwość przeliczania temperatur w ramach różnych skal: Kelvina, Celesiusa i Farenheita. Aplikacje oparte są na platformie Java(J2ME[tm]) firmy Sun Microsystems.

http://www.supersms.pl
http://superwap.pl/

Sylwester KozakGratisowy Grajek na SuperSMS.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.