Gratka.pl uruchamia strony 'Praca dla Ciebie'

Opublikowano: 9 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Internetowy Gratka.pl w ramach działu Praca uruchomił specjalne strony pt. „Praca dla Ciebie”. Głównym celem publikacji jest przekazanie informacji o możliwościach korzystania ze środków unijnego Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie aktywnego zapobiegania bezrobociu oraz podnoszeniu kwalifikacji zawodowych pracowników.

W ramach serwisu znajdują się zarówno informacje teoretyczne związane z działalnością EFS jak też konkretne przykłady projektów realizowanych w ramach EFS. Formuła serwisu pozwala na zadawanie pytań, na które odpowiadają specjaliści

z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. W ramach projektu przebudowano także wyszukiwarkę ogłoszeń o pracę. Jej nowy układ pozwala na łatwiejsze dotarcie do ogłoszeń skierowanych do trwale bezrobotnych, absolwentów oraz gospodyń domowych.

Projekt został zorganizowany we współpracy z UKIE. Dotacja na jego realizację została udzielona ze środków budżetowych w ramach zorganizowanego przez UKIE Konkursu Otwartego Media 2004.

Na gratka.pl jest dostępnych prawie pół miliona ogłoszeń drobnych. W sierpniu serwis został odwiedzony przez ok. 600 tysięcy użytkowników.

http://www.gratka.pl

Sylwester KozakGratka.pl uruchamia strony 'Praca dla Ciebie'

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.