Grawerowana Motorola V3 dla Ciebie

Opublikowano: 24 listopada 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Motorola inauguruje akcję ’Wygraweruj coś od siebie'. Teraz każdy posiadacz Motoroli V3 RAZR będzie mógł bezpłatnie otrzymać dodatkową, tylną klapkę telefonu z wybranym przez siebie, wygrawerowanym laserowo napisem. Akcja rozpoczęła się 18 listopada i będzie trwała do końca grudnia. Program MOTOGrawer daje możliwość przygotowania bardzo osobistego prezentu dla wybranej osoby.

Motorola V3 to piękny i funkcjonalny telefon o doskonałej jakości, który można dostosowywać do własnych potrzeb na wiele sposobów – choćby przez ustawianie dowolnych tapet lub ikon na pulpicie. Idziemy jednak krok dalej, by urządzenie było naprawdę bliskie posiadaczowi – własne imię i nazwisko, credo życiowe lub życzenia dla najbliższej osoby wygrawerowane na telefonie sprawią, że telefon nabierze naprawdę osobistego charakteru – powiedział Grzegorz Podgórski, dyrektor ds. rynku telefonów komórkowych Motorola.

http://www.motograwer.pl

Sylwester KozakGrawerowana Motorola V3 dla Ciebie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.