Great Plains Polska wchodzi w nowe relacje z Microsoft

Opublikowano: 15 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Great Plains Polska poinformowała, że weszła w nowe relacje biznesowe z Microsoft. Microsoft przejął z powrotem od Great Plains Polska swoje prawa do dystrybucji oraz prawa autorskie do lokalizacji oprogramowania do wspomagania zarządzania Microsoft Business Solutions Great Plains.

Great Plains Polska i Microsoft będą nadal współpracować w dostarczaniu usług dotychczasowym partnerom i klientom Great Plains Polska. Great Plains Polska na podstawie podpisanego kontraktu będzie dostarczał usługi i wykonywał prace rozwojowe dla Microsoft, jak również będzie nadal wspierał i obsługiwał aktualnych partnerów i użytkowników systemów MBS Great Plains.

'Cieszę się nowymi możliwościami, które długotrwałe relacje z Microsoft stwarzają nie tylko firmie Great Plains Polska, ale również partnerom i klientom Microsoft Business Solutions' – powiedział Ryszard Sadowski, prezes Great Plains Polska.

'Nie mam wątpliwości, że nasze działania podyktowane oczekiwaniami klientów, usatysfakcjonują dotychczasowych użytkowników systemu i spowodują jeszcze lepsze wsparcie obecnych partnerów Great Plains Polska', powiedział Tomasz Bochenek, prezes Microsoft Polska.

http://www.greatplains.pl

Sylwester KozakGreat Plains Polska wchodzi w nowe relacje z Microsoft

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.