Grono.net na święta

Portal społecznościowy Grono.net rozpoczął konkurs na najciekawszą bożonarodzeniową oprawę graficzną. Drugiego dnia świat wystartuje kolejny, tym razem na najlepszą noworoczną oprawę graficzną. W akcji może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik. Zwycięskie propozycje wybiorą sami Gronowicze.

Konkurs wystartował w tym tygodniu i potrwa do 23 grudnia. Na stronie głównej portalu Grono.net znajduje się banner zachęcający użytkowników do przesyłania propozycji świątecznych przygotowanych według autorskich projektów.
– W specjalnym boxie udostępnimy wszystkie nadesłane przez internautów grafiki. Można je będzie przeglądać według kolejności nadesłania, lub zgodnie liczbą głosów, które uzyskały. Każdy użytkownik głosuje tylko raz, na konkretną skórkę świąteczną. Na takich samych zasadach przeprowadzimy konkurs na najciekawszą skórkę noworoczną – mówi Wojtek Sobczuk, współtwórca Grono.net.

Po zakończeniu akcji na portalu pojawi się z kolei banner informujący o jej wyniku. Zwycięska grafikę wybiorą sami Gronowicze. Skórka, która zajmie pierwsze miejsce zarówno w konkursie wigilijnym, jak i noworocznym, będzie oficjalną oprawą graficzną portalu Grono.net w okresie świątecznym.

– W naszych konkursach może wziąć każdy użytkownik serwisu. Do tej pory najmłodszy internauta, który przygotował własny interfejs graficzny miał zaledwie jedenaście lat. Mamy nadzieję, że akcja będzie cieszyła się popularnością wśród Gronowiczów. Z autorem najciekawszej propozycji być może uda nam się nawiązać szerszą współpracę – dodaje Wojtek Sobczuk.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top