Grono.net w Ad.net

Sieć reklamy internetowej Ad.net SA rozpoczęła współpracę z serwisem Grono.net – największą polską społecznością internetową.

Grono.net to unikatowy w Polsce serwis skupiający rozbudowane zamknięte społeczności przyjaciół i znajomych. Idea ‘zamkniętych społeczności internetowych’ polega na zawieraniu i utrzymaniu znajomości poprzez stronę internetową dostępną tylko dla zalogowanych użytkowników. Dołączyć do Grona można na zaproszenie osoby już zarejestrowanej w serwisie. Po zalogowaniu się użytkownik uzyskuje dostęp do szeregu narzędzi służących do wymiany poglądów (forów dyskusyjnych, powiadomień e-mail, etc.).

Z powodu rosnącej popularności serwisu Grono.net (prasa wiele pisze na ten temat), przynależność do Grona staje się bardzo modna. Liczba gron tematycznych (kręgów, w których dyskutuje się na przeróżne tematy) i liczba ‘gronowiczów’ wciąż rośnie w ogromnym tempie. W czerwcu Grono.net odwiedziło blisko 340 tysięcy internautów. Wg czerwcowego badania Megapanel Gemius/PBI witryna Grono.net jako jedna z nielicznych zanotowała znaczący wzrost oglądalności i znalazła się w rankingu na 8 miejscu pod względem liczby odsłon (co jest wynikiem tym bardziej znaczącym, że jest to zamknięta społeczność).

Dzięki zamkniętej społeczności wzrasta lojalność internautów – oznacza to częste powroty do serwisu, długi czas przebywania na stronach Grono.net – przeciętny ‘gronowicz’ w czerwcu w serwisie spędził prawie 4,5 godziny.

Grono.net doskonale nadaje się do wszelkich działań reklamowych wymagających aktywności odbiorców. Użytkownicy Grona to grupa w większości młodych ludzi, chętnie wymieniających się poglądami, z zaangażowaniem biorących udział w różnorodnych akcjach marketingowych, np. konkursach, quizach, etc. Aby w pełni wykorzystać potencjał reklamowy Grono.net, Ad.net proponuje ciekawe niestandardowe formy marketingu online, takie jak sponsoringi, konkursy, ankiety, branding, etc., jak również pakiety odsłonowe ‘Ad.grono’ realizowane w witrynie.

http://www.grono.net

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry