Grupa AMP Media dla Galpex

Opublikowano: 9 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Grupa AMP Media przygotowała nowy serwis internetowy dla firmy Galpex zajmującej się wyposażeniem wnętrz. Nowy serwis to lepsza funkcjonalność oraz większe możliwości prezentowania produktów. Serwis zbudowany został w oparciu o autorski system AMP Media do zarządzania treścią – Euro CMS.

„Większość potencjalnych klientów poszukuje w Internecie szerokiego asortymentu wyposażenia wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów podjęliśmy decyzję o modyfikacji serwisu. Zmiany jakie zaszły w serwisie to innowacje od strony technologicznej, które ułatwiają poruszanie się po stronie oraz szybsze przeglądanie bogatej oferty.” – mówi Jolanta Adamczyk, Dyrektor Handlowy Galpex.

„Serwis firmy Galpex zaprojektowany przez AMP Media powstawał głównie z myślą o zaprezentowaniu szerszego asortymentu. Stąd bardziej przejrzysta, nowoczesna szata graficzna i zastosowanie narzędzi umożliwiających lepsze i szybsze przejrzenie całościowej oferty. Wprowadziliśmy nowy sposób prezentowania asortymentu oraz bardziej dokładny opis produktów.” – mówi Adam Nowak, Dyrektor Kreatywny Grupy AMP Media.

http://www.galpex.pl

Sylwester KozakGrupa AMP Media dla Galpex

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.