Grupa AMP Media dla Galpex

Grupa AMP Media przygotowała nowy serwis internetowy dla firmy Galpex zajmującej się wyposażeniem wnętrz. Nowy serwis to lepsza funkcjonalność oraz większe możliwości prezentowania produktów. Serwis zbudowany został w oparciu o autorski system AMP Media do zarządzania treścią – Euro CMS.

“Większość potencjalnych klientów poszukuje w Internecie szerokiego asortymentu wyposażenia wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów podjęliśmy decyzję o modyfikacji serwisu. Zmiany jakie zaszły w serwisie to innowacje od strony technologicznej, które ułatwiają poruszanie się po stronie oraz szybsze przeglądanie bogatej oferty.” – mówi Jolanta Adamczyk, Dyrektor Handlowy Galpex.

“Serwis firmy Galpex zaprojektowany przez AMP Media powstawał głównie z myślą o zaprezentowaniu szerszego asortymentu. Stąd bardziej przejrzysta, nowoczesna szata graficzna i zastosowanie narzędzi umożliwiających lepsze i szybsze przejrzenie całościowej oferty. Wprowadziliśmy nowy sposób prezentowania asortymentu oraz bardziej dokładny opis produktów.” – mówi Adam Nowak, Dyrektor Kreatywny Grupy AMP Media.

http://www.galpex.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry