Gruper.pl dołącza do ZUMZI.com

W piątek, 9 stycznia br. podpisana została umowa, na mocy której Gruper.pl znalazł się w międzynarodowej grupie e-commerce ZUMZI.com. Tym samym Grupa Polskapresse stała się mniejszościowym udziałowcem spółki ZUMZI.

Spółka ZUMZI działa w domenie e-commerce w siedmiu krajach Europy – w Rumunii, Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Mołdawi oraz na Węgrzech. Jej udziałowcami są fundusze Rebate Networks z Niemiec oraz rumuński Neogen (związany z Tiger Global Management). ZUMZI.com oferuje szeroko rozumiane usługi turystyczne, produkty i usługi lokalne.

ZUMZI

Widzimy wiele synergii w naszych biznesach. Mocno stawiamy na technologię i rozwój nowych usług. Jestem przekonany, że połączenie sił z zespołem z Polski pozwoli nam, poza zwiększeniem skali biznesu, także połączyć nasze doświadczenia w tym obszarze – powiedział Calin Fusu, prezes ZUMZI.

Dodatkowym atutem dla klientów portalu w Polsce ma być dostęp do oferty turystycznej w krajach, chętnie odwiedzanych przez turystów z Polski, w których działa obecnie ZUMZI.

Przyglądamy się rynkowi w Polsce od kilku lat. Cieszę się, że dzięki transakcji z Gruperem, będziemy tu obecni. Wierzymy, że strategia konsolidacji podmiotów i rynków to naszym zdaniem dobry kierunek by rozwijać biznes w obszarze social commerce – powiedział Michael Brehm, współzałożyciel i CEO Rebate Networks.

W grudniu 2014 r. ogólnopolska platforma e-commerce Gruper.pl połączyła się z serwisem zakupów grupowych SweetDeal.pl, należącym do Mediów Regionalnych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry