Gruper.pl przedstawia ofertę modową

Serwis zakupów grupowych Gruper.pl do swojej oferty wprowadza nowy dział – Fashion. W ofercie znajdą się ubrania, obuwie i biżuteria. Nowa sekcja powstała we współpracy z Answear.com.

Zrzut ekranu 2014-01-10 o 08.59.08

W 2012 roku polski rynek e-commerce wzrósł o blisko 23 proc. do wartości 5,1 mld euro – wynika z raportu e-commerce portalu Interaktywnie.com. Polacy wydali wówczas na e-zakupy 4,2 mld euro. Aż 62% kupujących nabyło w Internecie odzież i obuwie – wynika z badania PMR Reasearch na potrzeby raportu “Handel internetowy w Polsce 2012. Analiza i prognoza rynku e-commerce na lata 2012-2014”. Liczby pokazują potencjał tej branży. Obecnie, moda jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się segmentów rynku e-commerce. To grupa produktów, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kupujących w sieci Polaków – komentuje Piotr Majcherkiewicz, Prezes Zarządu Gruper Sp. z o.o.

Głównym wyróżnikiem propozycji Gruper Fashion jest jakość oferowanych produktów, gwarantowana przez najlepsze marki odzieżowe, takie jak Mexx, Reporter, Diesel, Scotch&Soda, French Connection, Ben Sherman, Accessories Dept., Miss Sixty czy Guess.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry