Gruper.pl uruchamia kolejne lokalizacje

Gruper.pl uruchomił swoje serwisy w kolejnych 2 aglomeracjach w Polsce: Krakowie i Trójmieście. W najbliższym czasie do tego grona mają dołączyć Poznań i Wrocław.
Serwis Gruper.pl, który wystartował 19 kwietnia bieżącego roku to platforma społecznościowa ułatwiająca grupowe zakupy usług w Internecie. Poprzez portal, internauci  mogą dokonywać zakupów średnio o 50% taniej.

– Start Gruper.pl uznajemy za duży  sukces, zwłaszcza że tego typu usługa była kompletną nowością na naszym rynku i część użytkowników wciąż wstrzymuje się z pierwszymi zakupami obserwując portal. Postanowiliśmy iść za ciosem, konsekwentnie realizując strategię rozwoju Gruper.pl i uruchamiamy kolejne lokalizacje – skomentował Tomasz Dalach, prezes Gruper.pl.

Pytany czy może nastąpić szybka konsolidacja rynku, odpowiedział że w bieżącym roku trudno mówić o potencjalnych przejęciach, ale w dłuższej perspektywie będzie to nieuniknione.


Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry