Gry multiplayer na supergry.pl

Opublikowano: 3 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Rozrywkowy serwis internetowy supergry.pl został rozbudowany o gry typu multiplayer. Gry reklamowe, w które może grać kilka osób jednocześnie dają nowe możliwości promocji marek wśród intetrnautów.

Gra Lucek&Gabryś jest pierwszą grą typu multiplayer dostępną w serwisie rozrywkowym supergry.pl. Gra ta, podobnie jak kolejne, powstające na potrzeby serwisu, opracowywane są w technologii flash zapewniającej wysoką jakość grafiki. Wyposażone będą także w czat, za pomocą którego gracze mogę się komunikować podczas rozgrywki.

– Gry reklamowe typu multiplayer to kolejne narzędzie wykorzystywane w komunikacji z internautami i w budowaniu więzi z marką. Gra z innymi zawodnikami wzbudza silniejsze emocje niż gry dla pojedynczego gracza, co wpływa na wywoływanie emocjonalnego stosunku do gry i promowanych w niej marek. – powiedział Tomasz Pruszczynski, Prezes Zarządu OS3 multimedia, pomysłodawcy serwisu Supergry.pl.

Serwis rozrywkowy supergry.pl zawiera gry reklamowe on-line typu flash oraz gry typu Java do pobrania na telefon komórkowy. Większość gier zamieszczonych w serwisie powstała na zlecenie klientów agencji interaktywnej OS3 multimedia.

http://www.supergry.pl

Sylwester KozakGry multiplayer na supergry.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.