Gwiazdorska premiera na MSN.pl

Zespół portalu MSN.pl poinformował, że polscy użytkownicy serwisu będą mieli możliwość obejrzenia najnowszego teledysku do piosenki supergwiazdy światowej sceny muzycznej Alicii Keys, zatytułowanej „Superwoman”. Wideoklip będzie dostępny przez 24 godziny wyłącznie w serwisie www.msn.pl, począwszy od wtorku 15 lipca 2008 r., godz. 1.00. Będzie to premierowa prezentacja nowego teledysku znanej wokalistki, pianistki oraz autorki swoich piosenek.
Piosenka “Superwoman” pochodzi z najnowszego albumu Alicii Keys “As I Am”, który w USA zdobył już status potrójnie platynowej płyty i sprzedał się w liczbie 6 milionów kopii na całym świecie. Wideoklip do piosenki „Superwoman” wyreżyserował Chris Robinson, a wokalistka zaprezentuje się w nim kilku różnych rolach.

„To dla nas zaszczyt, że gwiazda tego formatu zdecydowała się na premierowe zaprezentowanie swojego nowego teledysku wyłącznie w naszym serwisie. Tym bardziej nas to cieszy, że już na początku swojej drogi w Polsce portal będzie miejscem, w którym lokalni użytkownicy będą mogli korzystać z treści niedostępnych w żadnym innym miejscu w sieci” – powiedział Michał Kostrzewa z polskiego oddziału Microsoft.

Portal MSN będzie pierwszym serwisem internetowym na świecie, który zaprezentuje premierowy wideoklip artystki. Polska wersja serwisu MSN ruszyła oficjalnie 24 czerwca br.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry