Gwiazdorska premiera na MSN.pl

Opublikowano: 13 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Zespół portalu MSN.pl poinformował, że polscy użytkownicy serwisu będą mieli możliwość obejrzenia najnowszego teledysku do piosenki supergwiazdy światowej sceny muzycznej Alicii Keys, zatytułowanej „Superwoman”. Wideoklip będzie dostępny przez 24 godziny wyłącznie w serwisie www.msn.pl, począwszy od wtorku 15 lipca 2008 r., godz. 1.00. Będzie to premierowa prezentacja nowego teledysku znanej wokalistki, pianistki oraz autorki swoich piosenek.
Piosenka “Superwoman” pochodzi z najnowszego albumu Alicii Keys “As I Am”, który w USA zdobył już status potrójnie platynowej płyty i sprzedał się w liczbie 6 milionów kopii na całym świecie. Wideoklip do piosenki „Superwoman” wyreżyserował Chris Robinson, a wokalistka zaprezentuje się w nim kilku różnych rolach.

„To dla nas zaszczyt, że gwiazda tego formatu zdecydowała się na premierowe zaprezentowanie swojego nowego teledysku wyłącznie w naszym serwisie. Tym bardziej nas to cieszy, że już na początku swojej drogi w Polsce portal będzie miejscem, w którym lokalni użytkownicy będą mogli korzystać z treści niedostępnych w żadnym innym miejscu w sieci” – powiedział Michał Kostrzewa z polskiego oddziału Microsoft.

Portal MSN będzie pierwszym serwisem internetowym na świecie, który zaprezentuje premierowy wideoklip artystki. Polska wersja serwisu MSN ruszyła oficjalnie 24 czerwca br.

Dawid ZarazińskiGwiazdorska premiera na MSN.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.