HaloNet Messenger: od 6 groszy za minutę

ZIGZAG, spółka zależna Internet Group S.A. ogłosiła, iż wprowadza na rynek komunikator internetowych pod marką operatora telefonii VoIP – HaloNet.
Nowy komunikator HaloNet Messenger ma gwarantować prostą i przyjazną komunikację poprzez instant messaging (natychmiastowe komunikaty), czaty, wideo i rozmowy głosowe. Nowością oferowaną przez HaloNet Messenger jest wysyłanie zaszytych w komunikatorze dźwięków (np. oklaski, klakson, telefon), co dodatkowo ma wzmacnić interakcję między użytkownikami. Możliwe jest prowadzenie konferencji wideo i głosowych z 6 osobami naraz. HaloNet Messenger daje możliwość kontaktu z użytkownikami komunikatorów AIM, Yahoo!, Google Talk i MSN. Komunikator jest tak skonstruowany, aby uruchamiał się i działał bez przeszkód w nawet najbardziej zabezpieczonych sieciach wykorzystując technologię AnyFirewall® i AnyBandwith®.

Udostępnione zostaną wersje dla systemów operacyjnych Windows od 98 do VISTA (również 64bit) oraz Windows Mobile 5/6 (palmtopy, telefony komórkowe). Dodatkowo HaloNet Messenger umożliwia integrację funkcjonalności komunikatora w wersji WEB z portalami internetowymi. Wspólnie z należącym do Internet Group portalem PINO.pl rozpoczęto prace wdrożeniowe mające na celu wykorzystanie tej funkcjonalności w praktyce.

HaloNet Messenger ułatwia komunikację pomiędzy internautami i ma pozwolić na oszczędzanie na rozmowach telefonicznych. Zakładając konto telefonii internetowej w HaloNet można dzwonić na numery stacjonarne i komórkowe na całym świecie już od 6 groszy za minutę. Klienci mają możliwość oglądania swoich billingów połączeń wychodzących i przychodzących w trybie rzeczywistym. Naliczanie rozmów odbywa się w trybie sekundowym. Każdy Klient ma możliwość otrzymania numeru stacjonarnego z jednej z aż 37 stref numeracyjnych w kraju.

W pierwszej fazie dostępna jest wersja BETA działająca od 6 grudnia, która podlegać będzie jeszcze drobnym korektom.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top