HBO HD w ASTER

ASTER, od 21 sierpnia br., wzbogaca cyfrową ofertę programową o filmowy kanał HBO HD. Do 31 grudnia br. program będzie dostępny bezpłatnie, jako kanał testowy dla wszystkich klientów HBO posiadających dekoder HD. Będzie to już 10 program HD w ofercie ASTER.
HBO HD to największe hity filmowe prezentowane w rozdzielczości High Definition. To żywe kolory i najwyższa jakość obrazu. Program kanału HBO HD jest identyczny jak głównego kanału HBO. Dźwięk w wersji polskiej i angielskiej jest nadawany w Dolby Digital. HBO HD oferuje codziennie premiery filmowe i serialowe. Kanał można oglądać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.

„HBO HD to już 10 kanał wysokiej rozdzielczości w ofercie ASTER. Cieszę się, że Klienci HBO w ASTER, do końca 2008 roku, będą mogli oglądać ten kanał bezpłatnie – powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Dostępny do tej pory Pakiet HBO w ofercie telewizyjnej ASTER to zestaw trzech najpopularniejszych kanałów filmowych: HBO, HBO2 oraz HBO Comedy. HBO gwarantuje co najmniej 45 premier w miesiącu i kilkadziesiąt filmów dziennie do wyboru. Abonenci mają dostęp do usług cyfrowych (przewodnika TV, wyboru wersji językowych oraz wersji z napisami, listy ulubionych kanałów, kontroli rodzicielskiej, przypominacza).

Obecnie w telewizyjnej ofercie programowej HD w ASTER dostępne są programy: TVN HD, Discovery HD, The History Channel HD, Eurosport HD, Luxe TV HD, National Geographic HD, CANAL+ Film HD, CANAL + Sport HD, TVP HD oraz HBO HD.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry