HBO – program telewizyjny na życzenie

Telewizja HBO uruchomiła dla swoich widzów nową wersję newslettera z programem telewizyjnym. Teraz każdy z użytkowników może sam decydować o tym jak ma wyglądać biuletyn, o emisji jakich programów chce być informowany, a także o tym, jak często chce taką informację otrzymywać. Za realizację projektu odpowiada agencja Interactive Solutions.
Newsletter z programem telewizyjnym jest całkowicie dopasowywany do potrzeb konkretnego subskrybenta. Użytkownik sam określa jakie programy są dla niego najciekawsze i o emisji jakich pozycji chce być informowany. Może wybrać ulubione gatunki filmowe lub bloki tematyczne, a także reżyserów czy aktorów, z których udziałem filmy chce oglądać. Może też zaznaczyć jakie dni lub godziny emisji go interesują oraz jak często chce otrzymywać newsletter z programem telewizyjnym. Przy dzisiejszym braku czasu i natłoku codziennych informacji jest to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie.

Wśród prenumeratorów elektronicznej wersji programu HBO nowy newsletter spotkał się z dużą przychylnością. Z przeprowadzonej ankiety wynika, że zadowolonych jest ponad 80% respondentów. System umożliwiający personalizacje ustawień obsługuje pełną bazę ponad 5000 dotychczasowych subskrybentów biuletynu HBO.

„Nowy newsletter HBO z programem telewizyjnym jest wyjątkowy. Użytkownik sam decyduje o tym kiedy i o czym chce być informowany. Zaznacza  swój ulubiony gatunek filmowy, może być to na przykład komedia lub film sensacyjny, wskazuje aktorów, z których udziałem filmy go interesują, określa interesującą go porę dnia, a na koniec określa częstotliwość z jaką chce otrzymywać powiadomienie. Dzięki temu trafia do niego tylko ta informacja, której sobie życzył. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne.” – przekonuje Eliza Łuczak z firmy Interactive Solutions.

Nowa wersja personalizowanego newslettera jest dziełem agencji Interactive Solutions. Jest to kolejny projekt przygotowany przez tą firmę dla telewizji HBO. Wcześniej agencja przygotowała i zapewniła pełną obsługę informatyczną – cieszącemu się ogromną popularnością – konkursowi związanemu z serialem „Rzym”, który emitowany był przez HBO na początku tego roku.

www.interactive-solutions.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top