Hekkelstrand wzmacnia OS3 multimedia

Szeregi agencji interaktywnej OS3 multimedia zasilił Torsten Hekkelstrand, który obejmie stanowisko Group Account Directora. Będzie on m.in. nadzorować wszystkie działania związane z obsługą klientów agencji.

torsten_hekkelstrandTorsten związany jest z branżą internetową od 7 lat. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę na stanowisku Communication Directora w agencji Market Point & Holst w Warszawie, gdzie przygotowywał strategię komunikacji online dla dotychczasowych i nowych klientów. Pracował również w ACR Worldwide Poland, gdzie był odpowiedzialny za największych i najbardziej aktywnych klientów agencji (Philip Morris Polska i marki Marlboro oraz L&M). Nadzorował i koordynował wszystkie projekty online, również te realizowane w skali międzynarodowej.

Jako Account Director w agencji JWT Torsten odpowiedzialny był za stworzenie i rozwój działu i marketingu, zaś na stanowisku Group Account Director, Head of Digital Department w OmnicomMedia Group zarządzał departamentem i zespołem projektowym, a także przedstawiał klientom rozwiązania komunikacji interaktywnej. Pełnił również funkcję Group Account Director w Impact Proximity w Dubaju, gdzie nadzorował komunikację cyfrową dla klientów regionu Zatoki Perskiej.

Torsten studiował w USA w Pacific Lutheran University w Tacoma. Jest też absolwentem studiów MBA na Uniwersytecie w Luton w Wielkiej Brytanii. W North-Western Politechnic Institute w Sankt-Petersburgu w Rosji uczestniczył w projekcie badań marketingowych polegających na ocenie możliwości wejścia firmy Ahlens AB na rynek rosyjski.

Poza swoim ojczystym językiem (szwedzkim) biegle posługuje się językiem angielskim, norweskim, duńskim i polskim.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top