Herbapol wybiera OS3 multimedia

Opublikowano: 6 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Herbapol Lublin odświeża i unowocześnia identyfikację wizualną dla swojej marki oraz wprowadza nowe produkty. Agencja interaktywna OS3 multimedia została wybrana do strategicznej obsługi firmy w Internecie.

OS3 jest odpowiedzialna m.in. za przygotowanie nowego serwisu korporacyjnego firmy, będzie również świadczyć usługi strategicznego doradztwa w zakresie obecności Herbapolu w Internecie i wykorzystania go do celów biznesowych. Nowy serwis będzie platformą łączącą w sobie funkcje komunikacji korporacyjnej z treściami dla konsumentów i realizującą szereg wskazanych przez Klienta funkcji biznesowych.

Bożena Piotrowska, Dyrektor Marketingu Herbapolu, mówi:

Zdecydowaliśmy się na wybór agencji OS3, ponieważ zaproponowała nam bardzo ciekawe rozwiązania kreatywne, jak i architekturę informacji serwisu, pozwalającą zmieścić w uporządkowany sposób zarówno treści korporacyjne jaki i produktowe przeznaczone dla konsumenta.

Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia, powiedział:

Wybór OS3 multimedia do obsługi Herbapolu w Internecie jest dla nas kolejnym, wyraźnym sygnałem, że przyjęta przez nas polityka kompleksowego, strategicznego i stymulującego realizację założeń biznesowych Klienta podejścia do stawianych przed nami zadań spełnia oczekiwania rynku.

W procesie realizacji wykorzystane zostanie doświadczenie OS3 w dziedzinie projektowania zorientowanego na użytkownika. Uwzględnione zostaną również potrzeby osób niepełnosprawnych poprzez dostosowanie serwisu dla osób z zaburzeniami ruchu czy widzenia.

Do zarządzania treścią w nowym serwisie Herbapolu wykorzystany zostanie autorski system CMS opracowany przez OS3 multimedia. Agencja będzie również odpowiedzialna za działania SEM. Termin realizacji przewidywany jest na sierpień 2009.

Tomasz UchańskiHerbapol wybiera OS3 multimedia

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski