Heyah ponownie atakuje

Tym razem Heyah proponuje wspólne spędzanie czasu w Polsce. Heyah pojawia się wszędzie, gdzie wakacje spędzają młodzi ludzie. O przygotowanych atrakcjach informują Pielęgniarki Heyah, które podróżują po Polsce charakterystycznymi ambulansami, oznaczonymi czerwoną łapą. Można je spotkać tam, gdzie siła rażenia Heyah jest największa – nad morzem, w popularnych mazurskich miejscowościach i największych miastach Polski.

Wszędzie, gdzie pojawia się ambulans rozbrzmiewają heyowe komunikaty informujące o nadciągającej „epidemii Heyah”. Heyah na Wybrzeżu i Mazurach.

W ostatni weekend rozpoczął się cykl imprez Heyah na plażach, a na jeziorach mazurskich zagościł statek z czerwoną łapą i załogą Heyah na pokładzie. Na sezon wakacyjny zaplanowano aż 35 imprez w 22 atrakcyjnych kurortach i miejscowościach na polskim wybrzeżu. Codziennie biały namiot Heyah, Epicentrum wieczornej zabawy, pojawia się na plaży w innej miejscowości. Zwiastunem, że nadciąga impreza są tabliczki informujące o strefie zagrożenia Heyah. Udany wieczór zapowiadają również krążące wszędzie Pielęgniarki Heyah rozdające specjalnie przygotowane apteczki i wodę Heyah. Przez cały dzień ekipy Heyah i MTV proponują doskonałą zabawę. Każdy może wziąć udział w szalonych konkursach i wygrać wiele wspaniałych nagród Heyah m.in.: latawce, materace, tatuaże, koszulki oraz płyty MTV. W godzinach popołudniowych, czas można spędzić słuchając muzyki i korzystając z innych atrakcji w heyowym namiocie.

Na imprezach Heyah zagra wielu znanych publiczności klubowej DJ’ów min.: Adamus, Bert Jazzek, Arter, Tennesee, Ricardo, Spike, Banito, Dudekk.

http://www.zainfekowani.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top