Holo4Labs wyróżniony przez Microsoft

Spółka Holo4Labs należąca do Grupy Kapitałowej TenderHut została wyróżniony przez Microsoft w konkursie Global Partner of The Year tytułem Finalisty Roku w kategorii Mixed Reality. Polski Start-up zamierza zrewolucjonizować świat laboratoriów badawczych, poprzez wdrożenie mieszanej rzeczywistości, jako wsparcia zaawansowanych systemów klasy LIMS stosowanych w jednostkach badawczych.

Holo4Labs zostało wyróżnione przez Microsoft w ramach dorocznych nagród dla partnerów z całego świata. Spółka jako pierwsza firma w Polsce została wyróżniona tytułem Oficjalnego Finalisty konkursu Partner of the Year 2021 w kategorii Mixed Reality.

Wyróżnienie przyznawane przez Microsoft w konkursie Global Partner of The Year w kategorii Mixed Reality to ogromny sukces, z którego jest bardzo dumny i za który chciałbym z całego serca podziękować całemu zespołowi Holo4Labs. Tym bardziej cieszy fakt, że Holo4Labs jako pierwsza firma w Polsce zdobyła tytuł Finalisty Roku w kategorii Mixed Reality – mówi Robert Strzelecki, założyciel i prezes zarządu TenderHut SA.

Holo4Labs zwiększa efektywność laboratoriów

Startup oferuje rozwiązania do laboratoriów, bazujące na technologiach rzeczywistości rozszerzonej (mixed reality), istotnie usprawniające pracę różnego rodzaju jednostek badawczych. Dzięki wykorzystaniu rozwiązania Holo4Labs możliwe jest zwiększenie efektywności pracy laboratorium, optymalizacja pracy zdalnej, czy, co obecnie szczególnie istotne, znaczne poprawienie bezpieczeństwa pracy. System pozwala też na zarządzanie urządzeniami laboratoryjnymi i ich kalibrację oraz daje nowe sposoby wprowadzania danych, a także prowadzenia dokumentacji laboratoryjnej. Spółka jest twórcą oprogramowania, działającego na goglach rozszerzonej rzeczywistości HoloLens 2, produkcji Microsoftu.

Docenienie przez Microsoft naszych starań jest dla nas szczególnym wyróżnieniem i przykładem tego jak dostawca usług wspiera innowacje swoich partnerów, tym bardziej, że Holo4Labs zostało zauważone pośród 4 400 innych zgłoszeń. To ogromny sukces, który utwierdza nas w przekonaniu, że technologia Mixed Reality, którą już dziś tworzymy w Holo4Labs, będzie w najbliższych latach jednym z najszybciej rozwijających się rynków – dodaje Przemysław Budnicki, CEO.  

Holo4Labs wyróżniony przez Microsoft 1

Jak działa Holo4labs?

Startup to rozwiązanie laboratoryjne oparte na technologii Microsoft HoloLens i oprogramowaniu Thermo Scientific SampleManager LIMS (Laboratory Information Management System). System jest rozwijany w ramach linii laboratoryjnej Grupy Kapitałowej TenderHut. Rozwiązanie umożliwia analitykom wykonywanie zadań z jednoczesnym rejestrowaniem ich działań i danych bezpośrednio w oprogramowaniu SampleManager LIMS podczas pracy.

Biorąc pod uwagę każdy z obszarów, sektorów i rozwiązań, w których wykorzystywane są technologie Microsoft, firma wyróżniła w tym roku partnerów w 56. kategoriach. Finaliści i zwycięzcy wszystkich nagród w konkursie Partner Roku organizowanym przez Microsoft, zostali wybrani spośród ponad 4 400 nominacji, zgłoszonych w ponad 100 różnych krajach na całym świecie na podstawie ich zaangażowania w działania na rzecz klientów, wpływ ich rozwiązań  na rynek i wzorcowe wykorzystanie technologii Microsoft.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry