home.pl będzie sprzedawać usługi CDA Premium

Opublikowano: 4 marca 2020. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Współpraca pomiędzy home.pl i CDA zakłada dystrybucję kodów przedpłaconych, które umożliwią korzystanie z oferty wideo na żądanie w serwisie CDA Premium. Kody prepaid to pierwsze produkty z branży rozrywkowej dostępne w serwisie home.pl.

To kolejny krok w kierunku rozwoju oferty marketplace w home.pl. Dostrzegamy potencjał i dynamikę rozwoju internetowej branży rozrywkowej. Dlatego wzbogacamy naszą ofertę o produkty pozabiznesowe, z których korzystają także właściciele małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracownicy. Pierwszym jest CDA Premium, ale w planach mamy kolejne. – powiedział Beniamin Krupowicz,  menedżer ds. rozwoju biznesu w home.pl.

home.pl będzie sprzedawać usługi CDA Premium 1

Po ich zakupie użytkownicy CDA będą mogli aktywować dostęp do płatnych treści wideo CDA Premium bez konieczności wpisywania danych swoich kart płatniczych.

Współpraca z home.pl stanowi istotny element strategii rozwoju w zakresie budowania nowych kanałów sprzedaży usług spółki. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników i ułatwiamy dostęp do naszych treści – – powiedział Wolfgang Laskowski, pełnomocnik zarządu i rzecznik prasowy CDA.

ibliotekę CDA Premium stanowi ponad 7 tys. licencjonowanych filmów wśród których można znaleźć zarówno najpopularniejsze gatunki filmowe, jak i pozycje dla bardziej wymagających kinomanów.

Sylwester Kozakhome.pl będzie sprzedawać usługi CDA Premium

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.