home.pl będzie sprzedawać usługi CDA Premium

Współpraca pomiędzy home.pl i CDA zakłada dystrybucję kodów przedpłaconych, które umożliwią korzystanie z oferty wideo na żądanie w serwisie CDA Premium. Kody prepaid to pierwsze produkty z branży rozrywkowej dostępne w serwisie home.pl.

To kolejny krok w kierunku rozwoju oferty marketplace w home.pl. Dostrzegamy potencjał i dynamikę rozwoju internetowej branży rozrywkowej. Dlatego wzbogacamy naszą ofertę o produkty pozabiznesowe, z których korzystają także właściciele małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracownicy. Pierwszym jest CDA Premium, ale w planach mamy kolejne. – powiedział Beniamin Krupowicz,  menedżer ds. rozwoju biznesu w home.pl.

home.pl będzie sprzedawać usługi CDA Premium 1

Po ich zakupie użytkownicy CDA będą mogli aktywować dostęp do płatnych treści wideo CDA Premium bez konieczności wpisywania danych swoich kart płatniczych.

Współpraca z home.pl stanowi istotny element strategii rozwoju w zakresie budowania nowych kanałów sprzedaży usług spółki. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników i ułatwiamy dostęp do naszych treści – – powiedział Wolfgang Laskowski, pełnomocnik zarządu i rzecznik prasowy CDA.

ibliotekę CDA Premium stanowi ponad 7 tys. licencjonowanych filmów wśród których można znaleźć zarówno najpopularniejsze gatunki filmowe, jak i pozycje dla bardziej wymagających kinomanów.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry