Home.pl ma numer dostępowy

home.pl, dostawca usług internetowych, w trzecim kwartale bieżącego roku uruchomi ogólnopolski numer dostępowy do Internetu. Na mocy podpisanej umowy partnerem technologicznym wdzwanianego dostępu do Internetu home.pl została firma Energis Polska, która zapewni infrastrukturę telekomunikacyjną dla usługi.

home.pl zaoferuje ogólnopolski komutowany dostęp do Internetu zarówno poprzez modemy analogowe jak i cyfrowe, pod numerami 0209215 i 0209415. Usługa skierowana zostanie głównie do sektora małych firm, które wykorzystują połączenia dial-up jako podstawową formę dostępu do Internetu.

home.pl od 2000 r. oferuje swoim Klientom komutowany dostęp do Internetu w warszawskiej strefie numeracyjnej, obecnie korzysta z niego ok. 1,5 tys. firm.

„Rozszerzenie usługi wdzwanianego dostępu do Internetu na cały kraj to naturalny rozwój naszej oferty, do tej pory dostęp dial-up oferowaliśmy naszym Klientom jedynie w warszawskiej strefie numeracyjnej. Liczymy że w po 6-8 miesiącach od momentu uruchomienia usługi będzie z niej korzystało co najmniej 25-30% naszych Klientów. Kolejnym etapem rozwoju oferty będzie dostęp do Internetu w technologii DSL, który ma stać się alternatywą dla usług Telekomunikacji Polskiej” – mówi Piotr Kapcio, dyrektor ds. marketingu home.pl

Rozszerzenie oferty home.pl o nowe usługi dostępu do Internetu ma na celu umocnienie pozycji firmy jako największego w Polsce dostawcy usług internetowych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Kolejnym przedsięwzięciem home.pl będzie stworzenie pierwszego w Polsce w pełni automatycznego systemu rejestracji i zarządzania domenami „.pl”.

http://www.home.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top