Home.pl – o połowę taniej niż w NASK

Opublikowano: 7 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

home.pl, dostawca usług internetowych, wprowadził nowy cennik dla usług rejestracji i utrzymania domen internetowych. Firma zdecydowała również o kontynuacji akcji promocyjnej „Domeny za złotówkę”.

Obniżka objęła tym razem domenę krajową (.pl), domeny funkcjonalne (.com.pl, .net.pl, .org.pl) oraz regionalne. Ceny rejestracji oraz utrzymywania dla tego typu domen spadły o ponad 15 proc. i wynoszą obecnie odpowiednio 100, 75 i 25 zł netto. Są one we wszystkich przypadkach o połowę mniejsze niż w ofercie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK).

– Poprzez sukcesywne obniżanie cen domen staramy się popularyzować komercyjne usługi internetowe wśród przedsiębiorców. Zakładamy, że tego typu działania spotkają się z dużym zainteresowaniem – szczególnie ze strony firm, które dotychczas z tego typu usług nie korzystały wcale. Warto zauważyć iż zostały zrównane ceny rejestracji i utrzymania domen w następnych latach. Nie wykluczamy kolejnych zmian cen w bieżącym roku – mówi Krystian Stypuła, dyrektor Biura Obsługi Klienta home.pl.

Firma home.pl zdecydowała również o przedłużeniu akcji promocyjnej „Domeny za złotówkę” polegającej na sprzedaży wiązanej usług webhostingu oraz domen internetowych. Powodem takiej decyzji jest ogromne zainteresowanie akcją ze strony klientów.
Podczas trwania akcji każdy klient, który zarejestruję i opłaci usługę serwera wirtualnego (Business Server lub Business Server PRO) jest uprawniony do rejestracji domeny w cenie 1 zł netto.

http://www.home.pl

Sylwester KozakHome.pl – o połowę taniej niż w NASK

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.