home.pl przedstawia nowe pakiety hostingowe

Opublikowano: 6 listopada 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

home.pl przedstawił nowe usługi hostingowe – Business Cloud. Obecnie klienci mogą wybierać wśród czterech pakietów w cenie od 16,67 zł do 75 zł miesięcznie. Do 11 listopada nowe usługi można zamawiać jednak z bardzo dużym rabatem sięgającym nawet 70 proc.

Poza różnicą w samych parametrach kont takich jak pojemność, transfer czy dostęp do baz danych home.pl zdecydowało się na różnicowanie oferty pod kątem pomocy technicznej. W najdroższym pakiecie możemy liczyć na pomoc 24h/dobę.

business cloud home

Klienci klienci otrzymują między innymi samoobsługowy system tworzenia kopii zapasowych oraz dostęp do rozwiązań partnerów takich jak Brand24, Google AdWords, FreshMail czy Fotolia.

home.pl logoOferta Business Cloud to duży krok dla home.pl – firmy, która wyrosła i specjalizuje się w rozwiązaniach hostingowych. Zmieniający się rynek potrzebuje rozwiązań, które oferują nie tylko hosting ale także cały pakiet usług dodatkowych, które usprawniają działanie firm w Internecie. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym obszarze i współpraca z partnerami takimi jak Brand24 czy Fotolia pozwalają na zaoferowanie nowej jakości usług hostingowych – powiedział Mateusz Hublewski, kierownik produktu „hosting” w home.pl

Sylwester Kozakhome.pl przedstawia nowe pakiety hostingowe

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.