home.pl uruchamia portal Webhosting.pl

home.pl, dostawca usług internetowych, zainaugurował działalność portalu Webhosting.pl.
Celem uruchomienia portalu Webhosting.pl przez home.pl jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie nowych technologii internetowych, telekomunikacyjnych i informatycznych. Znajdują się w nim aktualności oraz artykułów poświęconych tej tematyce. Portal będzie też udostępniał unikalne dane dotyczące rynku usług hostingowych i domen internetowych. Treści tworzone są przez zespół redakcyjny oraz grupę stałych współpracowników.

„Uruchamiając portal chcemy ułatwić dostęp do aktualnych i praktycznych informacji związanych z nowymi technologiami. Liczymy na szczególne zainteresowanie ze strony małych przedsiębiorców, bo nowe technologie w coraz większym stopniu decydują o ich konkurencyjności i wspomagają rozwój” – powiedział Piotr Kapcio, dyrektor marketingu home.pl

Webhosting.pl ma być codziennym źródłem informacji o nowościach i trendach rynkowych oraz bazą praktycznej wiedzy przydatnej w rozwiązywaniu problemów webmasterów, administratorów sieci, pracowników branży e-commerce, a także wszystkich osób zainteresowanych rozwojem Internetu.

„Chcemy zbudować społeczność twórców serwisów internetowych, programistów, administratorów i ludzi z branży e-commerce – osób, które będą zdobywały nowe doświadczenia i dzieliły się nimi z innymi”  – powiedział Dariusz Nawojczyk, redaktor naczelny Webhosting.pl.

Pojawiające się w serwisie materiały są przeznaczone zarówno dla początkujących użytkowników Sieci (dla nich został przygotowany m.in. specjalny dział Kursy, gdzie znajdują się np. przewodniki po PHP czy XHTML), jak i osoby zaawansowane, które chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Uzupełnieniem pojawiających się w Webhosting.pl newsów i artykułów są Blogi, prowadzone przez ekspertów z czołowych polskich firm branży IT (partnerów serwisu): G DATA oraz Microsoft. Dla osób, które chcą wypróbować opisywane na łamach portalu programy, został przygotowany dział Pliki. Będzie on stale aktualizowany, tak by każdy mógł skorzystać z najświeższych wersji swoich ulubionych aplikacji.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry