home.pl wydawcą magazynu Webhosting

Opublikowano: 2 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

home.pl, dostawca usług internetowych, rozpocznie w listopadzie wydawanie magazynu informacyjnego dla użytkowników usług hostingowych. Magazyn „Webhosting” będzie regularnie ukazującym się wydawnictwem poświęconym rynkom usług hostingowych i domen internetowych w Polsce.
Znajdą się w nim materiały informacyjne oraz poradnikowe związane z użytkowaniem usług internetowych. Formuła magazynu wzorowana będzie na najlepszych wydawnictwach polskich i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych i internetowych.

– Chcemy informować i edukować małych przedsiębiorców, pokazywać jak praktycznie wykorzystać Internet do zarabiania pieniędzy. W magazynie znajdą się przydatne informacje o szeroko pojętym rynku usług internetowych m.in. hostingu, dostępie do Internetu czy produktach reklamowych – mówi Krystian Stypuła, dyrektor ds. obsługi klienta home.pl.

Nakład pierwszego wydania magazynu „Webhosting” wyniesie 300 tys. egzemplarzy. Będzie on dystrybuowany wśród użytkowników usług home.pl oraz dołączony w formie insertu do wybranych czasopism komputerowych. Firma planuje również dystrybucję magazynu w formie elektronicznej. Magazyn będzie wydawany jako kwartalnik począwszy od listopada 2006 roku.

Pierwszy numer magazynu będzie składać się z 16 stron i zawierać 6 artykułów pogrupowanych w trzech głównych działach tematyczne – domeny, serwery i bezpieczeństwo. Kolejne numery magazynu „Webhosting” zostaną wzbogacone m.in. o wywiady oraz testy sprzętu.

www.home.pl

Hanna Laskowskahome.pl wydawcą magazynu Webhosting

Podziel się!

O autorze

hania