Horoskop dla Ciebie w supersms.pl

SMSowy serwis astrologiczny Astro.SuperSMS.pl został uruchomiony przez One-2-One wspólnie z Wydawnictwem Phoenix Press Media, wydawcą czasopisma „Horoskop dla Ciebie” i właścicielem witryny Astro.pl.

W ramach serwisu Astro.SuperSMS.pl oferowane są cztery rodzaje horoskopów: dzienny – dostępny na aktualny dzień, tygodniowy – na bieżący tydzień, partnerski – będący prognozą życia uczuciowego na najbliższe dni oraz relacje z innymi znakami – opisujący zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki kontaktów z osobami spod innych znaków.
Serwis dostępny jest w wersji jednorazowej i abonamentowej, a można go aktywować bezpośrednio ze stron SuperSMS.pl oraz przez SMS.

„Rozwój SuperSMS.pl opieramy na współpracy z najlepszymi dostawcami zawartości uruchamianych przez nas serwisów,” ( mówi Tomasz Długiewicz, Wiceprezes Zarządu One-2-One, operatora SuperSMS.pl. ( „a do tych niewątpliwie należy Wydawnictwo Phoenix Press Media.” ( dodaje Długiewicz.

Supersms.pl jest wortalem SMSowym, który został uruchomiony w listopadzie 2001 przez firmę One-2-One Sp. z o.o. , zajmującą się nowymi technologiami w obszarze marketingu precyzyjnego. Spółka powstała w maju br. i podjęła działalność w zakresie integracji witryn internetowych oraz usług mobilnych.

http://www.one-2-one.pl
http://www.supersms.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top