Horoskopy przez SMS w portalu Gazeta.pl

Opublikowano: 4 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal Gazeta.pl uzupełnił swoją ofertę płatnych usług o serwis SMS Horoskopy. Nowa usługa polega na dostarczaniu poprzez wysłanie wiadomości SMS użytkownikom telefonów komórkowych horoskopów na dany dzień w jednej z dwóch kategorii: Horoskop Kariery lub Horoskop Miłości. Obecnie usługa jest oferowana w dwóch wersjach: serwis jednodniowy oraz serwis 14-to dniowy.

Codzienne, indywidualne horoskopy są przygotowywane na podstawie daty urodzenia użytkownika aktywującego serwis. Horoskopy opracowuje spółka Albireo, należąca do Miłosławy Krogulskiej i Izabeli Podlaskiej, które zajmują się profesjonalną astrologią oraz pokrewnymi tematami z dziedziny ezoteryki.

„Serwis SMS Horoskopy jest następnym krokiem Gazeta.pl mającym na celu zwiększanie wpływów portalu z technologii mobilnych. Zastosowaliśmy dwie opcje: jednodniową – SMS jednozłotowy oraz 14-to dniową subskrypcję – SMS dziewięciozłotowy, co powinno zwiększyć liczbę potencjalnych odbiorców. Serwis SMS Horoskopy traktujemy jako uzupełnienie oferty CafeGazeta – Horoskop Miłości i Serwisu Praca – Horoskop Kariery”- mówi Robert Stalmach, Project Manager w portalu Gazeta.pl.

http://www.gazeta.pl/magia

Sylwester KozakHoroskopy przez SMS w portalu Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.