Hosting Meeting 5 już za nami

Konferencja Hosting Meeting po raz piąty zgromadziła branżę hostingową oraz sympatyków i użytkowników chmury obliczeniowej. Możliwość wysłuchania prelekcji zaproszonych gości, spotkała się z dużym zainteresowaniem słuchaczy, którzy zgromadzili się w hotelu Mercure we Wrocławiu. Prelegenci poruszali kwestie związane ze świadczeniem usług cloud computingu, ale również omówili tematy związane z ewolucją hostingu w Polsce i na świecie.

Hosting-Meeting-5Na piątej edycji Hosting Meeting spotkali się zarówno przedstawiciele największych firm hostingowych, a także lokalni liderzy nowych technologii i rozwoju sieci. W tym roku szczegółowo zostały omówione zagadnienia związane z technologią tworzenia chmury oraz tematy związane z bezpieczeństwem usług internetowych oraz finansowaniem infrastruktury technologicznej. Zgodnie z hasłem przewodnim Hosting Meeting 5 „Chmura przemyślana”, to chmura obliczeniowa była charakterystycznym akcentem wystąpień wszystkich prelegentów, a także rozmów kuluarowych.

W tegorocznej edycji Hosting Meeting, wśród zaproszonych prelegentów obecni byli m.in. Evelina Joschko z OpenSRS, Stephan Hesslich z Open Xchange, Ruud-Maarten van de Kreeke z Networking4All, Joakim Thorén z Versatile Security, Marcin Sowiński i Tomasz Klimiuk z Microsoft, Maciej Kuźniar i Dariusz Nawojczyk z Oktawave, Adam Bielawski i Michał Hebeda z Kerio, Adrian Trepanowski z Unizeto Technologies, Rafał Nitecki z Grenke oraz Tomasz Kuźniar z firmy Monit24.pl.

Największe emocje zapewnił panel dyskusyjny „Krew i Piach”, w którym zaproszeni prelegenci odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzącego oraz osób z sali. Najwięcej trudności sprawiła odpowiedź na pytanie, kiedy nie warto korzystać z chmury, a także, co jest wyznacznikiem dobrej chmury. Panel dyskusyjny był zakończeniem merytorycznej części Hosting Meeting, a przybyli goście oraz słuchacze zostali zaproszeni na pokonferencyjne afterparty, na którym odbyło się losowanie iPada Mini, który był nagrodą główną w konkursie „Hosting Quest” przeprowadzonego podczas konferencji.

Wydarzenie zorganizowała agencja Brand Gravity. Głównymi partnerami konferencji byli: Microsoft (Diamentowy Sponsor), Oktawave, Parallels, Open-Xchange (Platynowi Sponsorzy), Networking4All, OpenSRS, Monit24.pl, Kerio, Unizeto Technologies, Gemalto/Versatile Security oraz Grenke (Złoci Sponsorzy).

Nasza Redakcja była patronem medialnym wydarzenia.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry