Hosting Meeting 5 pod znakiem chmury

Opublikowano: 5 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Hosting Meeting już po raz piąty zgromadzi we Wrocławiu branżę hostingową, która zapewnia obsługę kulisów internetu. Znana jest już pełna agenda wydarzenia, które odbędzie się pod hasłem „Chmura przemyślana”. Nasza redakcja jest patronem medialnym wydarzenia.

Na Hosting Meeting zawitają największe światowe firmy, jak i lokalni liderzy rynku usług internetowych oraz pasjonaci nowych technologii i rozwoju globalnej sieci. Sama konferencja ma na celu integrację branży hostingowej zarówno jeśli chodzi o dostawców sprzętu i oprogramowania, jak i funkcjonalnych usługodawców hostingowych.

W tym roku pod szczegółową dyskusję poddane zostanie zagadnienie technologii w chmurze. Kiedy mamy do czynienia z realną, elastyczną usługą cloud, a gdzie mowa o marketingowym zabiegu? Na jakie oszczędności pozwala cloud hosting? To między innymi na te pytania będzie można usłyszeć odpowiedzi podczas Hosting Meeting 5.

Hosting Meeting 5

Wśród prelegentów konferencji znalazły się znane nazwiska z zagranicy i Polski, takie jak Markus Galler z Parallels, Stephan Hesslich z Open Xchange, Ruud-Maarten van de Kreeke z Networking4All czy Maciej Kuźniar i Dariusz Nawojczyk z Oktawave, Adam Bielawski z Kerio oraz Marcin Sowiński i Tomasz Klimiuk z Microsoft. Podczas Hosting Meeting będą poruszane zagadnienia dotyczące świadczenia usług cloud hostingu, ale również kwestie związane z ogółem rynku hostingowego jak bezpieczeństwo informatyczne czy metody zapewnienia wysokiej dostępności serwerów.

Hosting Meeting 5 odbędzie się 21 lutego we wrocławskim hotelu Mercure. Głównym partnerem konferencji jest firma Microsoft (Diamentowy Sponsor), wydarzenie wsparły również Oktawave, Parallels, Open-Xchange (Platynowi Sponsorzy) i Networking4All, OpenSRS, Monit24.pl, Kerio, Unizeto Technologies, Gemalto/Versatile Security oraz Grenke (Złoci Sponsorzy).

Wydarzenie organizuje agencja Brand Gravity. Udział w konferencji jest bezpłatny jednak wymaga wcześniejszej rejestracji, której można dokonać na stronie internetowej. Organizatorzy uruchomili rejestrację na wydarzenie, której można dokonać na stronie www.hostingmeeting.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dawid ZarazińskiHosting Meeting 5 pod znakiem chmury

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.