HotSpot Idei i IBM do końca roku

Polska Telefonia Komórkowa Centertel – operator sieci Idea i IBM Polska przy współudziale firmy Intel Corporation poinformowały o przedłużeniu działalności pierwszego wspólnego hot-spotu czyli publicznego punktu dostępu do Internetu w technologii WiFi, znajdującego się w Hotelu Novotel Warszwa Airport w Warszawie, przy ul. 1 Sierpnia 1, do 31.12.2003 r.

Jednocześnie utrzymana została zasada nieodpłatnego korzystania z infrastruktury przez wszystkich chętnych. Pierwszy publiczny hot-spot w Warszawie działa z sukcesem od 16.04.br. i skorzystało z niego wielu klientów (nie tylko gości hotelu Novotel ), którzy chwalą wygodę i prostotę użytkowania technologii WiFi oraz wysoką jakość techniczną sieci.

„Hot-spot w Hotelu Novotel jest pierwszą z planowanych instalacji Wireless LAN (WLAN), które Idea Meritum zamierza otworzyć jeszcze w tym roku. W tej chwili dokonujemy dokładnych analiz, które z wybranych wcześniej lokalizacji będą najbardziej odpowiednie dla naszych Klientów.” – mówi Jean Marc Vignolles, Wiceprezes Zarządu PTK Centertel – „Dzięki współpracy ze specjalistami z IBM Polska oraz przy wsparciu firmy Intel mogliśmy zaoferować rozwiązanie bezprzewodowego dostępu do Internetu w Novotelu Warszawa Airport całkowicie nieodpłatnie i to dla wszystkich chętnych. Mamy nadzieję, iż zainteresowanie naszymi wspólnymi usługami utwierdzi nas w przekonaniu, iż budowa hot-spotów jest prawidłowym kierunkiem rozwoju tej technologii.”

http://www.ibm.com/pl
http://www.idea.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top