HYPERmedia dla Blend-a-med

Opublikowano: 23 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

16 sierpnia w związku z wejściem na rynek nowej pasty do zębów „Blend-a-med Complete 7 NIGHT” ruszył ogólnopolski program badania stanu jamy ustnej „Nocna Regeneracja z Blend-a-med”. W hipermarketach na terenie całej Polski przygotowano przenośne gabinety dentystyczne, w których za pomocą specjalnej kamery pacjenci będą mogli bezpłatnie zbadać swoje zęby. Twórcą aplikacji wykorzystywanej do badań przez dentystów jest Agencja Interaktywna HYPERmedia.

Akcja edukacyjna organizowana jest przez Instytut Blend-a-med we współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym (PTS) i Fundacją Promocji Zdrowia Jamy Ustnej (FPZJU). Jej celem jest edukacja w zakresie nocnej regeneracji jamy ustnej, jako podstawy skutecznej profilaktyki przeciwpróchniczej.

W każdym z gabinetów dentysta będzie mógł za pomocą mikrokamery podłączonej do komputera pokazać i ocenić badanym stan ich zębów i dziąseł. Po badaniu pacjenci otrzymają wydruk obrazujący stan ich jamy ustnej. Do wydruku dołączona ulotka informującą o roli nocy w higienie zębów i dziąseł oraz regenerujących właściwościach pasty Blend-a-med Complete 7 NIGHT. Wydruk może być pomocny przy stawianiu diagnozy i późniejszym leczeniu.

Agencja Interaktywna HYPERmedia przygotowała również program dla kiosków multimedialnych. Pozwala on pacjentom, za pomocą ekranów dotykowych (touch screen) przejść test sprawdzający ich codzienne praktyki w zakresie higieny jamy ustnej. Każda osoba po jego wykonaniu otrzyma wskazówki, co powinna poprawić, żeby mieć zdrowsze zęby.

„Program „Nocna Regeneracja z Blend-a-med”, to kampania BTL, której głównym zadaniem jest zwiększenie świadomości Polaków na temat potrzeby specjalnej, nocnej pielęgnacji zębów i dziąseł. Program umożliwia, ze względu na swoją skalę, zebranie informacji dotyczących stanu jamy ustnej Polaków.

Program „Nocna Regeneracja z Blend-a-med” to kolejny tego typu projekt Instytutu Blend-a-med wdrożony przy współpracy z Agencją Interaktywną HYPERmedia. W marcu tego roku z powodzeniem przeprowadzono także „Program Pro-mineralizacji Szkliwa”.

http://www.hypermedia.pl

Sylwester KozakHYPERmedia dla Blend-a-med

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.