IAI-Shop.com wprowadza sprzedaż plików cyfrowych

Sklepy korzystające z rozwiązania IAI-Shop.com otrzymały możliwość sprzedaży plików cyfrowych – książek, muzyki czy grafiki. Pliki można umieszczać zarówno w wersji darmowej jak i płatnej. Wyróżnikiem oferty ma być sprzedaż wersji cyfrowej obok wersji tradycyjnej.

Sprzedaż plików

Kupienie audiobooka czy e-booka staje się tak powszechne jak zamówienie przesyłki z towarami ze sklepu internetowego. A ponieważ podobnie jak dziesiątek tysięcy sklepów nie zastąpił jeden, tak spodziewam się, że w przyszłości duża część sprzedaży treści elektronicznych będzie pochodziła z małych i średnich sklepów internetowych, które będą oferowały treści elektroniczne obok swoich towarów. Duża część gospodarki to dzisiaj sprzedaż wiedzy i tutaj upatrujemy szanse zwiększenia przychodów przez naszych klientów. Dzięki naszemu rozwiązaniu mogą oni sprzedawać np. napisany przez siebie poradnik za 5zł swoim klientom, oferując go za darmo powyżej jakiejś wartości lub z kodem rabatowym za 1 zł. – powiedział Paweł Fornalski, Prezes IAI-Shop.com.

W ramach rozwiązania sklepy internetowe otrzymają możliwość ustawienia maksymalnej liczby pobrań danego pliku przez użytkownika oraz maksymalną liczbę dni, w których można pobierać plik. Obecnie z rozwiązań IAI-Shop.com korzysta już ponad dwa tysiące sklepów.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry