IAI wprowadza do oferty skaner

Opublikowano: 27 listopada 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

IAI-Shop, producent oprogramowania dla sklepów internetowych, wprowadził do oferty możliwość wykorzystania skanerów. Dzięki IAI Scanner właściciele sklepów będą mogli znacznie przyspieszyć procesy wykonywane w magazynach.

Do głównych zadań skanera należą przypisywanie numerów paczek do zamówień, zmienianie statusów oraz weryfikacja zamówień, dostęp do szczegół towaru oraz przypisywanie lokalizacji półkowej dla towaru, a także przyjmowanie i weryfikacja dostawy do magazynu.

IAIScannerIAI Scanner powstał na bazie wielu analiz biznesowych oraz przy współpracy z największymi i najbardziej wymagającymi klientami IAI-Shop.com. W wyniku tej analizy, wyodrębniliśmy kilkanaście scenariuszy takich jak np. przyjmowanie dostawy, weryfikacja dostawy, weryfikacja zamówienia, wydawanie przesyłki kurierowi itp. Pracownik sklepu internetowego wybiera scenariusz i następnie już tylko skanuje kody kreskowe. Aplikacja jest sprawdzona przez profesjonalistów, przez co interfejs jest idealnie dostosowany do scenariuszy realizacji zamówienia, jego weryfikacji oraz przyjmowania dostaw. Co więcej szkolenie pracownika np. tymczasowo zatrudnionego na okres przed świąteczny, trwa dosłownie kilka minut i od razu jest on w stanie wykonywać poprawnie swoją pracę. Dzięki temu nawet nowi pracownicy mogą od razy efektywnie oraz swobodnie wykonywać swoją pracę – powiedział Paweł Fornalski, prezes IAI S.A.

Roczny koszty korzystania z urządzenia to 999zł za jedno stanowisko.

Sylwester KozakIAI wprowadza do oferty skaner

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.