IBM najlepszym pracodawcą dla inżyniera

IBM Polska zajął pierwsze miejsce w rankingu na najlepszego „Pracodawcę dla Inżyniera” podczas tegorocznych Targów Pracy Politechniki Warszawskiej.

Wyróżnienia zostały przyznane w oparciu o ankiety wypełnione przez ok. 1200 studentów Politechniki Warszawskiej studiujących na drugim, trzecim i czwartym roku. Przy wyborze firmy studenci zwracali uwagę głównie na takie czynniki, jak możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, samorealizacji i rozwoju. Wśród innych ważnych czynników wymieniano również przyjazną atmosferę pracy, możliwość awansu oraz elastyczne godziny pracy.

Tytuł „Pracodawca dla Inżyniera” jest kolejnym wyróżnieniem dla firmy IBM w ostatnim czasie. W marcu br. IBM Polska został wyróżniony przez Polską Akademię Nauk Medalem im. W. Szuberta za szereg inicjatyw w ramach polityki zarządzania zasobami ludzkimi oraz aktywność na polu społecznej odpowiedzialności biznesu. W 2008 roku IBM Polska został wybrany Marką Najwyższej Reputacji PremiumBrand w Biznesie w badaniu konsumenckim przeprowadzanym przez ośrodek badawczy TNS OBOP oraz firmę KPMG na zlecenie miesięcznika Forbes oraz najbardziej innowacyjną firmą w Polsce według Manager Magazin oraz niezależnie w rankingu organizacji PKPP Lewiatan.

„IBM przywiązuje ogromną wagę do rozwoju osobistego naszych pracowników. Możliwość budowy własnej kariery, dostępność szkoleń, atmosfera w miejscu pracy – wszystko to wpływa na ocenę pracodawcy w oczach pracowników. Dlatego bardzo się cieszymy, że właśnie te czynniki znalazły uznanie wśród studentów. Jest to potwierdzeniem słuszności naszej polityki”- mówi Izabela Jagosz-Kuchta, dyrektor ds. personalnych w IBM Polska.

W tym roku Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Warszawskiej odbyły się po raz szesnasty. Jest to jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń kierowanych do przyszłej kadry inżynierskiej.

Targipracy.org.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry