IBM WebSphere v.4 został Produktem Roku

Opublikowano: 21 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

IBM WebShpere v.4 otrzymał tytuł Produktu Roku, który przyznawany jest przez redakcję magazynu PC Kurier. WebSphere został zwycięzcą ze względu na bardzo dobrą obsługę firm, których oddziały pracują w różnych strefach czasowych.

„Jesteśmy bardzo dumni z tytułu przyznanego naszemu produktowi. – powiedział Paweł Panecki, dyrektor działu oprogramowania w IBM Polska, odbierając dyplom. – To dowód, że nie tylko sprzęt ale i oprogramowanie IBM, szczególnie to przeznaczone do budowania infrastruktury e-biznesowej, staje się w Polsce coraz bardziej znane i popularne.”

Wśród zalet tego oprogramowania podkreślono:
– dostępność produktu dla 35 platform programowych,
– otwartość na integrację z aplikacjami firm trzecich,
– dynamiczne uaktualnianie reguł biznesowych bez konieczności ponownego programowania,
– zwiększoną wydajność dzięki zastosowaniu dynamicznego, trójwarstwowego bufora.

IBM WebSphere 4 to kompletne oprogramowanie do tworzenia i integracji aplikacji biznesowych w Internecie. W pełni integruje standardy internetowe SOAP, UDDI, WDSL, XML z platformą Java 2 Enterprise Edition 1.2. Oprócz tego umożliwia łączenie standardów Java 2 Connectivity (JCA) oraz współpracę obiektów CORBA z ActiveX. O popularności tego oprogramowania świadczy fakt, że korzysta z niego już ponad 50 tysięcy firm i instytucji na całym świecie.

http://www.ibm.com/pl

Sylwester KozakIBM WebSphere v.4 został Produktem Roku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.