IBM wzmacnia wsparcie dla kanałów sprzedaży

W ramach dalszego rozwijania współpracy z partnerami handlowymi IBM rozszerza program PartnerWorld dla dystrybutorów komputerów ThinkPad i NetVista oraz resellerów intelowskich serwerów IBM xSeries w Europie. Dołączą oni do pozostałych członków PartnerWorld w grupach – Systemy, Usługi, Oprogramowanie, Systemy Osobiste (Personal Systems), Developerzy, liczących razem 90 000 firm na świecie.

PartnerWorld (PW), uznawany na rynku za jeden z najbardziej szerokich programów wsparcia partnerów, jest połączonym programem marketingowym i programem wsparcia, oferującym szeroki wachlarz benefitów dla partnerów, pomagającym im w łatwiejszym, sprawniejszym i bardziej efektywnym działaniu, zapewniającym nowe możliwości biznesowe i wartość dodaną dla klientów. Struktura PW jest oparta na modelu – im więcej partner inwestuje we współpracę z IBM, tym większe są jego korzyści. Są trzy poziomy uczestnictwa w programie – Member, Advanced i Premier.

Partnerzy handlowi należący do PW korzystają z bogatego portfela usług wsparcia marketingowego i sprzedażowego, edukacyjnego i szkoleniowego, przed- i posprzedażnego wsparcia technicznego, programów motywacyjnych, promocji i wsparcia finansowego. Udział w programie partnerskim umożliwia dostęp do kanałów informacyjnych IBM – oferujących regularne informacje o produktach i branży, dostęp do dedykowanego portalu internetowego i zaproszeń na imprezy i konferencje partnerskie. Wszyscy członkowie PartnerWorld mają również dostęp do wyników badań oceniających zadowolenie klienta, co pomaga im szybko i efektywnie reagować na zmieniające się wymagania rynku.

“IBM traktuje rozwój kanałów partnerów handlowych jako najważniejszą drogę dotarcia do segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Rozszerzamy nasz program partnerski, aby wesprzeć działalność naszych partnerów i dzięki temu zachować ciągłość atrakcyjnej i bogatej oferty dla klientów,” – powiedział Cezary Makulec, PCD manager, IBM Polska.

http://www.ibm.pl.com

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry