iButik.pl, czyli ogłoszenia adresowane do kobiet

o2.pl uruchamia darmowy serwis ogłoszeniowy iButik.pl adresowany do sprzedawców, którzy chcą dotrzeć ze swoimi produktami do kobiet. Odzież, akcesoria, biżuteria, meble, wyposażenie domów… Ogłoszenia dotyczą towarów zarówno nowych, jak i używanych, co otwiera serwis na sprzedawców profesjonalnych, jak i zwykłych użytkowników.

Zamiarem o2.pl jest konkurowanie z platformami ogłoszeniowo-aukcyjnymi (np. Allegro, eBay), a w pierwszych 2 miesiącach działania promocyjne będą koncentrować się na dotarciu do już aktywnych w sieci sprzedawców. o2.pl posiada mocną pozycję w segmencie kobiecym (Kafeteria.pl, Pudelek.pl, Samosia.pl, Snobka.pl, Kowbojki.pl) i chce wykorzystać możliwe synergie.

iButik.pl cechuje prostota i brak opłat za ogłoszenia, co czyni z niego alternatywę dla płatnych platform – wystawianie nie jest obarczone ryzykiem.

www.ibutik.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry