IDM Media Team rozpoczął działalność

Rozpoczęła działalność komórka brokerska IDMnetu – IDM Media Team. Do zespołu, zarządzanego przez Piotra Chrzanowskiego, dołączyły kolejne osoby, które będą reprezentować IDM Media Team w regionach.

IDM Media Team odpowiada za kompleksowe planowanie kampanii reklamowych w Internecie i zakup mediów dla klientów ogólnopolskich i regionalnych. Oferta obejmuje również usługi związane z opracowaniem strategii i kreacji reklamowych.

W związku z planami rozwoju sprzedaży regionalnej, utworzone zostały trzy regiony: szczeciński (obejmujący województwo zachodnio-pomorskie), sosnowiecki (śląskie) i wrocławski (dolnośląskie). IDM Media Team zatrudnił trzy nowe osoby, które obejmą stanowiska Account Managerów i będę reprezentować brokera w regionach.  Do zespołu dołączają: Paweł Strzelczyk – do tej pory Doradca ds. Internetu w grupie Radiowej Time (Szczecin), Małgorzata Kapela-Leks – wcześniej Trader.com Polska (Sosnowiec) oraz Lesława Jaworowska – pracująca poprzednio dla portalu Interia.pl (Wrocław). Nowe osoby będą odpowiadać za pozyskiwanie i obsługę klientów w regionach.

IDM Media Team stawia na dotarcie z kompleksową ofertą do klientów z całej Polski. Przedstawicielstwa regionalne będą rozwijane do końca roku. Najbliższe plany to powołanie przedstawicielstw pomorskiego i małopolskiego. Trwają prace nad serwisem internetowym brokera.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry