Idosell Crossborder: łatwiejsza sprzedaż transgraniczna

Platforma sklepowa IdoSell wprowadza usługę, która pomóc ma polskim sprzedawcom w szybkim starcie sprzedaży transgranicznej. Na czym polega Crossborder z IdoSell?

Jak przekonuje firma, „crossborder to jeden z najgorętszych trendów współczesnego e-commerce”. Dlatego też od ponad roku systematycznie wprowadza integracje, które wspierają sprzedawców w sprzedaży do krajów Europy i świata. Teraz włącza usługę Crossborder z IdoSell, która w kompleksowy sposób pomaga w rozpoczęciu sprzedaży na nowych rynkach.

Można powiedzieć, że ta usługa przyspieszy start sprzedaży za granicę o kilka miesięcy i co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Przygotowanie sklepu do wyjścia na nowe rynki wymaga zazwyczaj długich przygotowań, poszukiwań dostawców usług, pracowników czy zlecenia tłumaczenia. To wszystko zawarliśmy w pakiecie „Crossborder z IdoSell”. Właściciel sklepu wskazuje kraj, w którym chciałby rozpocząć sprzedaż, a nasz konsultant prowadzi go przez cały proces – mówi Aleksandra Kubicka, International Business Development Manager w IdoSell.

Crossborder z IdoSell to przede wszystkim know-how

Największe przyspieszenie startu sprzedaży gwarantuje moduł tłumaczeń automatycznych. W ramach usługi IdoSell dzieli się też swoim know-how. Spośród kilkudziesięciu dostępnych integracji dla sklepów międzynarodowych rekomenduje te, które są odpowiednie dla danego regionu. Właściciele sklepów mogą szybko połączyć się z dostawcami usług logistycznych (np. Meest, Packeta, Frisbo), popularnymi metodami płatności (w tym Klarna, Stripe, PayPal), marketplace’ami (m.in. Cdiscount, Amazon), porównywarkami (np. Guenstiger.de , Geizhals.de, Heureka.cz , Compari.ro, Argep.hu, Skroutz.gr) oraz znaleźć pracowników, którzy obsłużą klientów z danego państwa w ich ojczystym języku (partnerska oferta z Expandeco).

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez spółkę IAI. W 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. W sierpniu ubiegłego roku do grupy IdoSell dołączyła węgierska platforma sklepowa Shoprenter (spółka IAI posiada pakiet większościowy).

Crossborder IdoSell

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry